Българският национален отбор по футбол записа срамен резултат, губейки от Грузия с 2:5 в среща от Лигата на нациите, игран на „Хювефарма арена“ в Разград.

Гостите започнаха головата си фиеста в 4-ата минута, когато Зурико Давиташвили бе точен с глава. В 11-ата минута попадение на грузинците не бе зачетено заради засада, а 20 минути по-късно Иракли Азаров стреля, топката се отби в Андреа Христов и влетя  в мрежата на Михайлов - 0:2.

В началото на второто полувреме „лъвовете“ върнаха едно попадение (1:2), но само минута по-късно Зивзивадзе отново възстанови преднината на гостите от два гола. Шест минути по-късно футболистът на Наполи Хвича Кварцхелия бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Иван Турицов.

Валери Казиайшвили покачи на 5:1 в 70-ата минута. Малко преди края Илиян Стефанов вкара дебютното си попадение с екипа на България и оформи крайния резултат - 5:2 за Грузия.